skip to Main Content

Letní eskymování na prodejně

Na naší prodejně v Olomouci – Slavoníně jsme vybaveni venkovním bazénem na letní výuku eskymování, kterou pořádáme od konce května do začátku září. Termíny přizpůsobujeme a počasí a venkovní teplotě vody. Bazén je opatřen automatickým vysáváním a moderním 50-litrovým filtračním zařízením.

Profesionálně  vyučujeme eskymácké obraty už přes 10 let. Naučíme vás správný styl i jako úplné začátečníky. Je to lepší, než se dlouho a pracně odnaučovat špatné návyky při eskymování, které vám předal o trochu zkušenější kamarád.

Podle zájmu na eskymáka plynule navazujeme učením dalších dovedností jako vylehávání, zvedání v kyslíkovém dluhu až do vyčerpání, zvedání také na levou stranu, zvedání odzadu nebo bez pádla.

Po absolvování našeho kurzu vás už nepřekvapí nenadálé eskymování i při sjíždění těžší řeky. Opatrným a trpělivým způsobem si dokážeme poradit i s fobií z vody.

Cena: 300,- Kč na hodinu.

Zimní eskymování na olomouckém bazénu

Eskymování v zimní sezóně se koná každé úterý od 19 do 20 hodin a každou sobotu od 12 do 13 hodin. Na bazéně se scházíme půl hodiny předem, upravujeme sezení v lodích a vysvětlujeme základy teorie.

Nabízíme samostatné eskymování pod dohledem instruktora nebo přímo výuku eskymování pro začátečníky. Učíme také základy vodního rodea, které pak v jarních a letních měsících uplatníme při tréninku ve válci, např. na Hynkově (15 km od Olomouce) nebo na německém Plattlingu.

Zdůrazňujeme důležitost učení kvalifikovanou osobou, protože špatné návyky, které si často odnesete od učení kamarádem nebo rádoby učitelem, se Vám mohou na divoké vodě nejen vymstít, ale zároveň se i velmi špatně odnaučují.

Ceník:
1 eskymující + 1 instruktor 300 Kč
2 eskymující + 1 instruktor – každý 200 Kč
Eskymující bez instruktora 100 Kč

Jako bonus si můžete vzít „plaváčka“ za symbolických 20 Kč.

V ceně je započítáno: vstup na bazén, zapůjčení vybavení (pro eskymujícího je lepší vlastní pádlo a špricka). Sraz je vždy 35 minut před vlastním eskymováním.

Back To Top